Ana sayfa

Shanghai ZhenYi Textile S&T Co.,Ltd şirket Profili

şirket Profili
Shanghai ZhenYi Tekstil Bilim Teknoloji Co Ltd, Ar-Ge, Üretim ve ticaret birlikte entegre bir kuruluştur.

15 yıldan fazla kalkınma sırasında, firmamız Çin pazarında uluslararası reform ile entegre reformu ele geçirdi. Müşteri merkezli, müşteri ihtiyaçlarına dayalı sürekli yenilik ilkesine bağlı kalarak, müşteri deneyimlerini artırmak ve saygı ve güven kazanmak için kararlıyız müşteriler. Tekstil sektöründeki ilk özel girişimler adımından bu alandaki yüksek teknoloji ürünü entegre iş teknolojisi şirketleri haline gelmiştir.

Küresel tekstil endüstrisinin yüksek teknoloji tedarikçisi olarak. Biz üretim sürecinde herhangi bir ürün veya teknik sorunu karşılamak için rekabetçi çözümler ve hizmetler sunmak için kararlıyız, üretim sürecinde müşterilerine yardımcı ve her zaman pazarın öncüsü olmak. Biz ilgili teknik ile donatılmıştır hizmetleri ekibi Pekin. şanghay ve doğu kıyı iller ve şehirler çin, ve aiso salers ve servis merkezi Güneydoğu Asya, Orta Doğu. Güney Amerika. müşterilerine sunmak için "one-stop" hizmet desteği.

Şirket kurumsal iş felsefesinin “Değer yaratma, yüksek verimlilik ve sürekli işletme” olduğuna inanıyoruz . aktif olarak ilerlemeye devam etmesini desteklemektedir. Bizim iş ekibi hazır ve size hizmet vermeye hazırız. Biz size sunacak inanıyorum en gelişmiş ürün ve teknoloji ve en mükemmel satış sonrası hizmet. Biz samimi ve istekli sizinle birlikte çalışmak için parlak iş oluşturmak gelecekte.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

15 yıldan fazla geliştirme sırasında, firmamız Çin pazarında uluslararası reform ile entegre reformu ele geçirdi. Müşteri merkezli, müşteri ihtiyaçlarına dayalı sürekli yenilik ilkesine bağlı kalarak, müşteri deneyimlerini artırmak ve saygı ve güven kazanmak için kararlıyız müşteriler. Tekstil sektöründeki ilk özel girişimler adımından bu alandaki yüksek teknoloji ürünü entegre iş teknolojisi şirketleri haline gelmiştir.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : SUPORFEL / SUPORBELT

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 100000-500000

Yıl kurulan : 1998

İhracat p.c : 70% - 80%